Obsługujemy klientów z całego świata, np.: Microsoft, Vertu, Ralph Lauren, L’Oréal, Starwood Hotels and Resorts, Hogan Lovells, Sheraton, Hotels.com i wielu innych.

Mamy biura w Londynie, Nowym Jorku, Hong Kongu oraz dwa w Polsce – Zduńskiej Woli i Łodzi!

Stawiamy na nowoczesne rozwiązania ale przede wszystkim na zgrany zespół i pozytywne nastawienie. TOPPAN Digital Language to rodzina pasjonatów języka i nowinek technologicznych! Chcesz pracować razem z nami? Poszukujemy Koordynatora Projektów, który dołączy do naszego zespołu w Zduńskiej Woli lub Łodzi.

Miejsce pracy: Łódź, Zduńska Wola

Godziny pracy: 10:00-18:00 / 11:00-19:00 (dwie tygodniowe naprzemienne zmiany)

Główne zadania:

  • Kontakt z klientem francuskojęzycznym;
  • Koordynowanie projektów, kontakt z lingwistami z całego świata oraz praca z nowoczesnymi narzędziami tłumaczeniowymi;
  • Analiza i przygotowanie dokumentów dla lingwistów oraz kontrola jakości ich pracy;
  • Zarządzanie określonym budżetem.

Idealny Koordynator posiada:

  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego lub francuskiego;
  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów). Pasjonaci języka mile widziani;
  • Znajomość MS Office oraz zdolności organizacyjne i dokładność;
  • Umiejętność pracy w zespole oraz budowania i utrzymywania pozytywnych relacji;
  • Zdolność krytycznego myślenia;

W zamian oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat;
  • Zarobki adekwatne do doświadczenia oraz system premiowy;
  • Ścieżkę rozwoju w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pakiet zdrowotny, lunche firmowe, zdrowe śniadania i słodkie piątki;
  • Szkolenia pod okiem doświadczonych członków zespołu oraz firm zewnętrznych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.